Vyhledávání dovolené v Dominikánské republice

Ceny v Dominikánské republice

Jak draho je v Dominikánské republice? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Dominikánské republice? Víte za kolik peněz se v zemi cestuje? Zajímá vás ceny v Dominikánské republice v mezinárodních měnách jako je Euro nebo Dolar? Vyzkoušejte stránky ceny Dominikánská republika.

Ceny v Dominikánské republice
Místní pivo v láhvi 0.5 l alkohol a cigarety28 Kč
Místní pivo točené 0.5 l alkohol a cigarety46 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev alkohol a cigarety64 Kč
Značkové cigarety alkohol a cigarety76 Kč
Láhev vína střední kvality alkohol a cigarety201 Kč
Láhev kvalitního vína alkohol a cigarety203 Kč
Taxi - cena za 1 km doprava71 Kč
Taxi - nástupní sazba doprava76 Kč
Měsíční kupón na hromadnou dopravu doprava635 Kč
Voda 0.33 l nealkoholické nápoje10 Kč
Voda 1.5 l nealkoholické nápoje18 Kč
Coca-Cola 0.33 l nealkoholické nápoje20 Kč
Cappuccino nealkoholické nápoje36 Kč
Dámské šaty oblečení a obuv1085 Kč
Značkové džíny oblečení a obuv1524 Kč
Pánské sportovní značkové boty oblečení a obuv2136 Kč
Pánské značkové kožené společenské boty oblečení a obuv2202 Kč
Brambory 1 kg potraviny13 Kč
Plnotučné mléko 1 l potraviny20 Kč
Chléb potraviny20 Kč
Hlávkový salát potraviny23 Kč
Chléb 500 g potraviny30 Kč
Rýže 1 kg potraviny30 Kč
Vejce 12 ks potraviny38 Kč
Pomeranče 1 kg potraviny48 Kč
Rajčata 1 kg potraviny48 Kč
Jablka 1 kg potraviny56 Kč
Sýr 500 g potraviny56 Kč
Vejce velká 12 ks potraviny58 Kč
Kuřecí prsa 500 g potraviny64 Kč
Kuřecí prsa 1 kg potraviny135 Kč
Sýr 1 kg potraviny142 Kč
Cappuccino restaurace41 Kč
Pivo v restauraci 0.5 l restaurace48 Kč
Pivo z dovozu - 0.33 l láhev restaurace66 Kč
Míchaný nápoj restaurace86 Kč
Polévka restaurace102 Kč
Jídlo v levné restauraci restaurace127 Kč
Koktejl restaurace130 Kč
Menu ve Fast Foodu restaurace178 Kč
Polední menu v centru restaurace178 Kč
Ryba restaurace224 Kč
Pizza restaurace254 Kč
Obyčejná večeře v restauraci restaurace267 Kč
Humr restaurace396 Kč
Jídlo v lepší restauraci o třech chodech restaurace404 Kč
Luxusní večeře s vínem a zákuskem restaurace508 Kč
Večeře s nápojem restaurace757 Kč
Vyhledávání dovolené v Dominikánské republice

Na této stránce naleznete: Jak draho je v Dominikánské republice? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, oblečení a obuv, alkohlické a nealkoholické nápoje v Dominikánské republice? Ceny v Dominikánské republice.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Dominikánské republice? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Dominikánské republice. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Ceny v Dominikánské republice žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Dominikánské republice? Vybírejte pobyt v Dominikánské republice jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Dominikánská republika 2023 nebo Dominikánská republika 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Dominikánská republika 2023 nebo First Minute Dominikánská republika 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Dominikánská republika levně nebo luxusní dovolená Dominikánská republika.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Dominikánské republice podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Dominikánská republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Dominikánské republice hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Dominikánské republice pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Dominikánské republice nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Dominikánská republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Dominikánská republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Dominikánská republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Dominikánské republice, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Dominikánské republiky objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Dominikánské republice za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Dominikánská republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Dominikánské republice pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Dominikánské republice další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Dominikánská republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Dominikánské republice. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Dominikánská republika.

Zajímá vás jak draho je v Dominikánské republice? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Dominikánské republice? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Dominikánské republice.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Idominikanskarepublika.cz 2023, všechna práva vyhrazena.