Vyhledávání dovolené v Dominikánské republice

Los Flamencos Aparthotel

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel

Los Flamencos Aparthotel 10.9. - 22.9.

10.9. - 22.9.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
71 354 Kč
68 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Dominikánské republice v letovisku Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v ubytovacím zařízení Los Flamencos Aparthotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od soboty 10. září do čtvrtka 22. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Los Flamencos Aparthotel levně se slevou 4 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 68500,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Dominikánské republice a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Popis ubytování

LOS FLAMENCOS APARTHOTEL 3hvězdičekhvězdičekhvězdiček:

Hotel Los Flamencos Aparthotel je situován 300 metrů od pláže „Dominicus“ a přibližně 5 minut jízdy od pláže „Bayahibe. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště „La Romana“ přibližně 20 km. Tento hotel disponuje 27 pokoji, které se dělí na několik kategorií – „Standart One Bedroom“, „Standart Two Bedroom“, „Deluxe One Bedroom“, „Superior Two Bedroom“, „One-Bedroom Suite“, „Family Two-Bedroom with Queen Beds“ a „Family Two-Bedroom with King Beds“. Pokoje disponují balkonem, obývací částí, klimatizací, pokojovou službou, kuchyní, pohovkou, jídelním stolem, TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. K dispozici je dále žehlička, žehlicí prkno a ventilátor. Tento hotel dále disponuje restaurací „Los Flamencos Café“, servírující pokrmy mezinárodní kuchyně. Dále hotel disponuje wifi připojením k internetu, bazénem, parkovacími místy. Kontinentální snídaně je k dispozici hostům za příplatek každý den od 07:30 – 09:30. Dále hotel disponuje úschovnou zavazadel. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika Hotel

Los Flamencos Aparthotel 1.10. - 11.10.

1.10. - 11.10.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň, Mnichov

 
61 064 Kč
57 400 Kč

Dovolená Dominikánská republika 2022 v lokalitě Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v Los Flamencos Aparthotel, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. říjen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 11. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 45 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 57400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Dominikánské republiky, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika Hotel

Los Flamencos Aparthotel 19.10. - 29.10.

19.10. - 29.10.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň, Mnichov

 
67 821 Kč
52 900 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Dominikánské republice v letovisku Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v ubytovacím zařízení Los Flamencos Aparthotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 19. října do soboty 29. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, Mnichov s odletem za 63 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Los Flamencos Aparthotel levně se slevou 22 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 52900,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Dominikánské republice a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika Hotel

Los Flamencos Aparthotel 21.10. - 31.10.

21.10. - 31.10.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň, Mnichov

 
73 976 Kč
61 400 Kč

Dovolená Dominikánská republika First Minute 2022 v lokalitě Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v Los Flamencos Aparthotel, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 21. říjen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 31. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 65 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 17 % je nyní aktuálně v ceně 61400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Dominikánské republiky, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika Hotel

Los Flamencos Aparthotel 26.10. - 4.11.

26.10. - 4.11.2022
Bez stravy
✈ Praha

 
 
59 800 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Dominikánské republice v letovisku Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v ubytovacím zařízení Los Flamencos Aparthotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 26. října do pátku 4. listopadu 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 70 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Los Flamencos Aparthotel, který je aktuálně na prodej online v ceně 59800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Dominikánské republice a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Hotelová restaurace, Kuchyňský kout.

Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika Hotel

Los Flamencos Aparthotel 3.11. - 11.11.

3.11. - 11.11.2022
Bez stravy
✈ Praha, Vídeň, Mnichov

 
51 196 Kč
47 100 Kč

Dovolená Dominikánská republika First Minute 2022 v lokalitě Bayahibe, Los Flamencos Aparthotel, v Los Flamencos Aparthotel, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. listopad 2022 a návratem/příjezdem: pátek 11. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, Vídeň, Mnichov, s odletem za 78 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 8 % je nyní aktuálně v ceně 47100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Dominikánské republiky, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Na této stránce naleznete: Los Flamencos Aparthotel v Dominikánské republice v letovisku Bayahibe - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Los Flamencos Aparthotel se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Dominikánské republice v letovisku Bayahibe. Dovolená Los Flamencos Aparthotel - Dominikánská republika 2022. Los Flamencos Aparthotel.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Bayahibe? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Bayahibe jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Bayahibe 2022 nebo Bayahibe 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Bayahibe? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Dominikánské republice žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Dominikánské republice podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Dominikánské republice jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Dominikánská republika 2022 nebo Dominikánská republika 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Dominikánská republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Dominikánské republiky.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Dominikánské republice nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Dominikánské republiky se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Dominikánské republice za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Idominikanskarepublika.cz 2022, všechna práva vyhrazena.